İNTER HOUSE EMLAK

1992 yılında İstanbul'da kurulan İNTERTEM Temizlik İnşaat ve Emlak Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi 1998 yılından itibaren Topkapı, Tercüman sitesinde satış ve kiralama alanında belirlediği doğruluk ve tarafsızlık ilkelerine uygun olarak hizmet sağlayan deneyimli ve güçlü bir gayrimenkul danışmanlığı organizasyonudur.

Emlak sektöründe doğruluk ve dürüstlük ilkesiyle kısa zamanda gayrimenkul sektörünün lider markalarından biri haline gelen INTERHOUSE, gayrimenkul sahiplerine ve kiracılara doğru destek ve hizmetlerini doğru zamanda vererek, gayrimenkul danışmanlığı mesleğinin güvenilir ve sağlam sınırlar içerisinde yapılmasını sağlamaktadır.

Yüzde yüz müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız kalite ve hizmet için gerekli tüm donanımlara sahiptir. Hızla büyüyerek gayrimenkul sektöründe yerini almış ve sektörel bazda akademik eğitimli personeli ile sizleri bilgili ve profesyonel gayrimenkul danışmanlığı alanında hizmet vermektedir. Her türlü teknolojik ve lojistik alt yapı ile desteklenen merkez ofisimiz ve şubemiz bölgelerinde tercih edilen emlak sektörünün başında gelmektedir. Vizyonu geniş, hedefleri yüksek olan firmamız başarılarını ve iş kapasitelerini her geçen gün zirveye taşımaktadır.

Değerlerimiz

 • Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma
 • Dürüstlük ve şeffaflık
 • Öncülük
 • Bölgede diğer firmalarla etik ortamda çalışma
Temel ilkelerimizdir.

INTERHOUSE Emlak ve Gayrimenkul pazarlamasının temelinde doğruluk, dürüstlük, güven ve vizyon sahibi olmak ilkeleri yatmaktadır. Bu paydada birleştiği ve birleşeceği acenteleriyle müşterilerinin her türlü gayrimenkul ihtiyacına çözüm ortağı olmayı amaçlayan İnterhouse, yenilikçi, eğitimli, profesyonel gayrimenkul danışmanları kadrosuyla kaliteli hizmetin tek adresi olarak gösterilmektedir.

Şirketimizin Misyonu
Misyonumuz emlak hizmetlerinin toplam kalitesini yükseltmek, sektörün gelişimine katkıda bulunmak ve müşterilerimize entegre hizmet sağlamaktır. INTERHOUSE bu ana felsefeye bağlı kalarak çalışmalarını dört ana çerçevede gerçekleştirir.
 • Gayrimenkul danışmanlığı alanında eğitimli uzmanlarımızla müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını uluslararası standartta karşılamak.
 • Güven ve kalite önceliği ile müşterilerimize entegre hizmet sunmak.
 • Sektördeki tecrübe ve uzmanlığımızı daha geniş kitlelerle paylaşarak sektörün gelişimine ve istihdam yaratarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak.
 • Güvenilir, mesleğine saygı duyan ve verdiği hizmetlere saygı duyulan, kendini mesleğine adamış, sürekli eğitim ve gelişmelere açık gayrimenkul danışmanları yetiştirmek.

Şirketimizin Vizyonu
 • Mükemmeliyet
 • Memnuniyet
 • Güvenilir, kaliteli, dinamik hizmet
 • Eğitimli uzmanlar, doğru çözümler
Gayrimenkul ile ilgili her konuda müşterilerimiz için çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin emlak ile ilgili her türlü ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmak için çalışıyoruz.
Hizmetlerimizi sunarken, en küçük ayrıntıda bile müşterilerimizin kendisini özel hissetmesini sağlayacak çözüm önerilerimizi onların önceliklerine göre planlıyoruz.